۲۰
اردیبهشت

پشتیبانی وردپرس سریع و حرفه ای

آیا برای به روز رسانی، افزایش سرعت و یا برطرف کردن مشکلات سایت خود نیاز به پشتیبانی سایت وردپرس دارید؟ آیا به دنبال گروهی متعهد برای پشتیبانی وردپرس خود می گردید تا خدمات را در سریع ترین زمان ممکن و به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهند؟

مجموعه پایا وب یکی از مجموعه های فعال در زمینه طراحی سایت وردپرس ، سئو و تولید محتوا به صورت حرفه ای خدمات پشتیبانی سایت وردپرس را انجام می دهد.

برای شروع با شماره 09129464168 تماس حاصل فرمایید.

بخش های متعدد و بسیار زیادی برای پشتیبانی از یک وب سایت وردپرسی وجود دارد که زمان مورد نیاز برای اتمام آن می تواند 30 دقیقه و یا حتی روزها زمان برای اتمام آن مورد نیاز باشد.

نیاز به گرافیست، برنامه نویس و وبمستر در شرایط متعدد برای پشتیبانی های عمومی و یا خاص در وردپرس احساس می شود و یافتن چنین متخصص هایی در کنار هم برای کارفرما امری دشوار خواهد بود.

ما در مجموعه پایا وب بهترین ها متخصص ها را دور هم گردآوری کرده ایم که بهترین خدمات وردپرس را به شما و کسب و کارتان ارائه کنیم.

خدمات پشتیبانی وردپرس

خدماتی که ما به عنوان پشتیبانی سایت وردپرس در کنار طراحی سایت، سئو و تولید محتوا ارائه می کنیم به شرح زیر است:

1- ویرایش وب سایت

ویرایش و به روز رسانی سایت وردپرس
پشتیبانی وردپرس

معمولا سایت های شرکتی و یا فروشگاهی وب سایت های خود را به یک شرکت یا فریلنسر طراحی سایت میسپارند که پس از اتمام پروژه و طراحی سایت و تحویل آن به کارفرما سایت به حال خود رها می شود.

در بعضی از مواقع مجری پروژه خدمات پشتیبانی را برای مدت محدود بر عهده گرفته و پس از آن به هر دلیلی امکان ارائه خدمات به کارفرما را ندارد.

پس از گذشت چند ماه یا حتی یک سال از زمان تحویل پروژه کارفرما تصمیم به تغییر در ساختار بعضی از بخش های سایت و یا ویرایش سایت می گیرد.

یکی از خدماتی پایا وب ویرایش و اعمال تغییرات مورد نیاز کارفرما است.

ما میتوانیم در ویرایش سایت موارد زیر را پیاده سازی کنیم:

 • اتمام سایت های ناتمام و یا رها شده
 • ویرایش و به روز رسانی صفحات سایت
 • اضافه کردن و یا حذف بخش هایی از سایت
 • تغییر در ساختار کلی سایت
 • اضافه کردن صفحات جدید به سایت بسته به نیاز کارفرما
 • و خدمات بسیار زیاد دیگر

نیاز خود را با ما مطرح کرده تا بهترین مشاوره و راه حل را در اختیار شما قرار دهیم.

2- کدنویسی بر روی سایت فعلی و ارتقای سایت Upgrade

بعضی از مواقع نیاز کارفرما از یک ویرایش ساده فرآتر رفته و با ایجاد یک صفحه و یا اعمال ویرایش در سایت قابل حل نیست.

هم اکنون شما به جایگاهی دست پیدا کرده اید که قصد اضافه کردن بخش های جدید و جذاب برای بازدید کنندگان خود را دارید.

بدین معنا که تمامی بخش های سایت فعلی به درستی کار میکند و نیازی به تغییر اساسی در آنها نیست.

هدف اضافه کردن یک بخش کاملا جدید و تاثیرگذار است که نتیجه آن افزایش بازدید، به وجود آمدن ساختار و سامانه جدید در سایت باشد.

به عنوان مثال

 • افزودن انجمن حرفه ای
 • اضافه کردن بخش پرسش و پاسخ
 • گالری ویدیو حرفه ای
 • مدیریت موسیقی و یا ویدیو با امکان تولید کیفیت های اتوماتیک از صوت و ویدیو
 • سیستم مدیریت و یا پروفایل کاربران با امکانات اختصاص مد نظر شما
 • سیستم فروش فایل VIP
 • سیستم اشتراک ویژه کاربران

و هزاران امکانات جدید دیگر که شما به عنوان کارفرما در سایت فعلی خود به آن برای برندسازی و یا کسب درآمد بیشتر نیاز پیدا کرده اید و یا به عنوان ایده جدید قصد پیاده سازی آن را دارید.

تیم پشتیبانی وردپرس پایا وب با شناسایی دقیق نیاز شما، امکانات و در واقع مراحل Upgrade و یا پیاده سازی ایده جدید در سایت مربوط به کسب و کارتان را به عهده می گیرد.

3- رفع باگ و خطای سایت های وردپرس

رفع باگ و خطا وردپرس

آیا به دلیل خطا و یا باگ نامشخص بخشی از سایت از کار افتاده است؟

احتمال خطای جدید در سایت هایی که به روز رسانی نشده و یا در اثر مشکلاتی که میتواند هیچ ارتباطی با سایت نداشته و بیشتر به هاستینگ مرتبط باشد، وجود دارد.

به عنوان مثال: شرکت هاستینگ سرورهای خود را جابه جا کرده است و نتیجه آن تغییر آی پی سایت خواهد بود که باعث از کار افتادن بخشی از سایت مثلا ارسال ایمیل و یا خطاهای مربوط به درگاه بانکی شده است.

برای رفع این مشکل نیاز است که متخصصین وردپرس سایت را مورد بررسی دقیق قرار داده تا پس از شناسایی علت خطا آن در سریع ترین زمان ممکن رفع کنند تا از خسارت احتمالی به کسب و کار شما جلوگیری شود.

متخصصین وردپرس ما پس از شناسایی سورس خطا در سریعترین زمان ممکن خطاهای سایت را برطرف می کنند.

4- پشتیبانی وردپرس : بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

امتیاز سایت شما در GTMetrix پایین است؟ قصد دارید سرعت سایت افزایش داده و به صورت همزمان، امتیاز بالا و قابل قبولی از سایت جی تی متریکس دریافت کنید؟

یکی از راه کارهای افزایش بازدید و رنک گوگل و رسیدن به لینک های اول سایت گوگل بالا بردن سرعت سایت و بهینه سازی سایت براساس استانداردهای روز است.

یکی از سایت هایی که این استانداردها را برای وبسایت ها مورد بررسی قرار داده و برای رفع و بهینه سازی کمک می کند GTmetrix است.

بیش از 40 استاندارد مختلف برای بهینه سازی و افزایش سرعت سایت وجود دارد که برخی از آنها نیاز به تخصص لازم برای کسب امتیاز حداکثری است.

از خدمات ما در مجموعه بهینه سازی سایت ها و افزایش سرعت آنهاست چه وب سایت را خود ما طراحی کرده باشید که به صورت پیش ارائه می شود و چه سایت را شخص و یا گروه دیگری طراحی کرده باشد.

کافی است درخواست خود را مبتنی بر بهینه سازی و افزایش سرعت سایت از بخش تماس با ما یا از طریق تماس تلفنی مطرح کنید تا همکاران ما راهنمایی لازم را به شما رائه دهند.

5- سئو فنی سایت

سئو تکنیکال و فنی وردپرس

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر از شاخه های متعددی برای افزایش بازدید و رنک سایت استفاده می کند.

اولین قدم برای بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجوگر، سئو فنی سایت است.

سئو فنی یا Technical SEO به منظور افزایش رتبه صفحات سایت در موتورهای جستجو و بهینه سازی جنبه های فنی یک وب سایت اشاره دارد.

طراحی سایت هایی که سریع تر و راحت تر برای موتورهای جستجو قابل فهم باشد.

سئو سایت به دو بخش اصلی تقسیم می شود:

 • سئو داخلی On-page SEO
 • سئو خارجی Off-page SEO

هر یک از این بخش های خود به چندین بخش مختلف دیگر طبقه بندی می شود.

سئو فنی سایت که بخشی از پشتیبانی وردپرس به حساب می آید زیر مجموعه سئو داخلی سایت است و اولین مرحله از شروع سئو داخلی سایت به حساب می آید.

تیم ما با بررسی کامل سایت و شناسایی ایرادات سئوی فنی ، به رفع آن ها پرداخته تا در نهایت امتیاز سئو فنی سایت بالاتر برود.

این کار معمولا امتیاز سایت را در جی تی متریکس نیز بالا می برد.

6- انتقال سایت

انتقال وب سایت های وردپرس کاری نه چندان دشوار اما دردسر ساز است.

انتقال سایت زمانی دچار پیچیدگی می شود که قصد تغییر دامنه را داشته باشید. به عنوان مثال تغییر دامنه از X.com به Y.com

در چنین شرایطی می بایست انتقال به شیوه ای انجام گیرد که تمامی لینک ها به درستی در گوگل حفظ شده و رنک الکسای سایت از بین نرود.

انتقال صحیح در این وضعیت بسیار حیاتی است چرا که اگر به صورت نادرست انجام شود باعث از بین رفتن لینک ها در گوگل، از دست دادن بازدیدکنندگان و رتبه الکسا خواهد شد.

برای انتقال سایت وردپرس یا تغییر دامنه، پایا وب در کنار شما خواهد بود.

7- پشتیبانی وردپرس ، به روز رسانی وردپرس و پلاگین ها

به روز نگه داشتن سایت وردپرس یکی از قوانین اصلی در حفظ امنیت و استفاده از آخرین ویژگی های ارائه شده است.

برای به روز رسانی کافی است به بخش به روز رسانی وردپرس رفته و عملیات آپدیت را با توجه به راهنمای وردپرس انجام دهید.

گاهی اوقات آنقدر از زمان آخرین به روز رسانی می گذرد که انجام این کار با ریسک همراه خواهد بود و امکان بروز خطا و بالا نیامدن سایت پس از به روز رسانی وجود خواهد داشت.

حتی اگر خودتان قصد این کار را داشتید حتما یه نسخه پشتیبانی از کل سایت تهیه کنید.

اگر میخواهید که متخصص این کار را انجام دهد تیم پایا وب عملیات به روز رسانی را بدون هیچ مشکلی انجام خواهد داد.

8- پاک سازی سایت های هک شده

هک وردپرس
هک وردپرس

هر وب سایت با هر تمهیدات امنیتی و با هر زبان برنامه نویسی، پتانسیل هک شدن توسط هکرهای تازه کار (اگر امنیت ضعیف باشد) و یا هکرهای حرفه ای (اگر استانداردهای امنیتی رعایت شده باشد) وجود خواهد داشت.

سایت های وردپرس هم از این قاعده مستثنا نخواهند بود، اگر چه می توان امنیت وب سایت را به گونه ای تامین کرد که هکرهای تازه کار، متوسط و یا حتی حرفه ای توانایی نفوذ به سایت را نداشته باشند اما در اثر یک اشتباه و وجود یک حفره امنیتی سایت هک می شود.

در گذشته هکرها پس از نفوذ به سایت های وردپرسی، ظاهر سایت را خراب می کردند تا با نمایش لوگو یا ساختار تیم هک خودشان اعتبار تیمشان را افزایش دهند که به این کار اصطلاحا Deface کردن سایت می گویند.

امروزه هکرها حرفه ای تر شده و کمتر چنین اشتباهی را مرتکب می شود چرا که با این کار یک اخطار به صاحب وب سایت خواهند داد که سایت آنها از حفره امنیتی برخوردار است.

در عوض این هکرها یک دسترسی از سایت شما برای خودشان ایجاد می کنند تا امکان دزدیدن اطلاعات محرمانه کاربران یا هر اطلاعات مفید دیگر را داشته باشند.

در بعضی از مواقع هم با آپلود اسکریپت های مخرب به سرور از طریق سایت، دست به استفاده از منابع هاست یا سرور شما برای منافع شخص خود می کنند.

در هر صورت اگر علائم هک شدن سایت از جمله:

 • کندی سرعت ناگهانی سایت
 • استفاده غیرعادی از منابع هاست
 • مشاهده کاربران ادمین غیر مجاز که توسط شما ایجاد نشده است
 • و یا هر فعالیت غیر عادی دیگر

تیم پشتیبانی وردپرس پایا وب وب سایت شما برای جهت شناسایی کدهای مخرب و یا حفره های نفوذ مورد بررسی قرار داده و ایرادات احتمالی را برطرف می کند.

در نهایت با افزایش امنیت سایت شما احتمال نفوذ مجدد هکرها به سایت را کاهش خواهیم داد.

سایر خدمات پشتیبانی سایت های وردپرس

یک وب سایت وردپرسی در طول عمر خود نیاز به پشتیبانی، مدیریت و به روز رسانی دارد.

برای انجام این کار به شما توصیه می کنیم که به صورت مداوم وب سایت خود را به روز نگه داشته و باگ های احتمالی را برطرف کنید.

به روز رسانی و یا بر طرف کردن این خطاها نیاز به متخصص دارد که تیم پایا وب این تخصص را در اختیار شما می گذارد.

برای پرسش سوالات خود و یا دریافت مشاوره با شماره 09129464168 جهت پشتیبانی وردپرس ، طراحی سایت، سئو و یا تولید محتوا تماس بگیرید.