طراحی سایت کلینیک اورولوژی + سئو و تولید محتوا

سایت کلینیک اورولوژی الهام

نام پروژه

الهام کلینیک

موضوع پروژه

طراحی سایت کلینیک اورولوژی ، سئو و تولید محتوا

سال اجرا

اجرای پروژه از سال 1398

این پروژه را به اشتراک بگذارید!

وضعیت پروژه :

طراحی سایت فعلی : تکمیل شده » پایان یافته

100%

طراحی سایت جدید : در حال اجرا ....

50%

سئو و تولید محتوا : در حال همکاری ....

80%

همکاری با مدیریت مجموعه یادمان برای طراحی گرافیکی و طراحی سایت کلینیک اورولوژی + سئو و تولید محتوای سایت الهام کلینیک (کلینیک تخصصی اورولوژی، کلیه و مجاری ادراری) که بخشی از مجموعه کلینیک‌های پزشکی در مرکز چند درمانی یادمان واقع در شهرک غرب تهران، بالاتر از دادمان است، طی 3 سال گذشته.

دستیابی به صفحات اول گوگل بر روی کلمات کلیدی تخصصی مرتبط با اورولوژی، کلیه و مجاری ادراری با پیاده سازی صحیح روش‌های تولید محتوا و سئو که این عملکرد در نهایت موجب افزایش مراجعه کنندگان و تماس های کلینیک شده است تا بتوان به صورت ارگانیک از طریق سایت افراد را برای مراجعه به کلینیک جذب نمود.

اگرچه ارتقاء رنک و بازدید حوزه پر رقابت و پر مراجع اورولوژی و کلمات مرتبط با آن کار دشواری به حساب می آید اما استراتژی صحیح می توان به نتایج بسیار قابل قبولی دست پیدا کرد.

1

اجرا و پیاده سازی سایت

پس از شناخت خدمات ارائه شده در کلینیک، مرحله اجرا و طراحی سایت کلینیک اورولوژی الهام با توجه به اطلاعات کسب شده آغاز شد
2

بارگذاری و پیکربندی

با در نظر گرفتن اصول استاندارد بهینه بودن، سرعت و امنیت، بخش‌های متعدد سایت همراه با محتوای اولیه بر روی سرور، بارگذاری و پیکربندی شد
3

خدمات پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی براساس نیاز کارفرما، اعمال تغییرات مورد نیاز، رفع مشکلات و در نهایت تحویل پروژه مطابق با تعهدات اولیه
4

سئو و تولید محتوا

افتخار همکاری طولانی مدت سئو و تولید محتوا از سال 1398 تا به امروز در جهت تقویت کلمات کلیدی سایت، برای کسب رتبه #1 گوگل

طراحی سایت پزشکی

پزشکان به خصوص در شهرهای بزرگ جزو افرادی هستند که برای برندسازی و جذب مراجعه کنندگان به کلینیک و مطب خود بایستی از روش‌های مختلف مارکتینگ سنتی و دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند. ما در آژانس دیجیتال پایاوب به شما کمک می‌کنیم تا خدمات خود را به بهترین شیوه ممکن در دنیای دیجیتال معرفی کنید و با روش‌های دیجیتال مارکتینگ مؤثر و استراتژی صحیح برند شما در حوزه‌ای که به صورت تخصصی در حال فعالیت در آن هستید، معرفی و شناخته شود.

شروع همکاری

در صورت تمایل به همکاری با تیم پایاوب، فرم زیر را تکمیل کنید تا
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نمونه کارهای مرتبط